Konferencja Pływaj z Autyzmem 15-16 czerwca 2024 Rekowo Górne

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję międzynarodowej Konferencji „Pływaj z autyzmem”. Będzie to niezwykłe wydarzenie, w pełni poświęcone metodyce pracy instruktora pływania, nauczyciela, rodzica oraz pozostałych osób pracujących z Osobami zmagającymi się z ASD.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę i warsztat pracy, z którymi zbudujesz bezpieczną przestrzeń dla dzieci. Będzie to także niepowtarzalna okazja, aby nawiązać kontakty z wieloma profesjonalistami, dzielić się doświadczeniami oraz inspirować się nawzajem.

Poznasz wybitnego prelegenta, a jednocześnie praktyka, otrzymując możliwość odbycia wraz z nim warsztatów praktycznych w drugim dniu konferencji. W warsztatach będzie uczestniczyć grupa Dzieci i Młodzieży w spectrum autyzmu, dzięki czemu zyskasz odzwierciedlenie praktyki wobec nabytej dzień wcześniej teorii, a także dowiesz się, dlaczego ASD „niejedno ma imię”

Naszym Prelegentem będzie Tammy Anderson-Lee, która przybędzie do nas aż z San Diego California (USA). Tammy jest właścicielką Szkoły Aqua Pro Swim School. Więcej o niesamowitej działalności Tammy przeczytacie już wkrótce, na stronie naszego wydarzenia na FB, gdzie regularnie polecamy zaglądać (Link do wydarzenia).

W 2019 roku zorganizowaliśmy ją po raz pierwszy w Europie, w Szczecinie na której mieliśmy ponad 120 uczestników z 7 krajów Europy!. Teraz odbędzie się ona w malowniczym rejonie Kaszub, ok. 30 km od Gdyni w Rekowie Górnym , gdzie na co dzień z Dziećmi z niepełnosprawnościami pracuje współorganizator tego wydarzenia Przyjazna Szkoła Pływania Swimmingo.

Konferencja Szczecin 2019

Jeżeli chcesz nabyć nowe umiejętności, poszerzyć warsztat pracy lub zaktualizować posiadaną już wiedzę w zakresie metodyki pracy w wodzie z osobami w spectrum autyzmu, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Szczególnie zapraszamy:

• Instruktorów/Trenerów pływania

• Właścicieli szkół pływania

• Nauczycieli przedszkolnych/szkolnych/akademickich

• Terapeutów/psychologów/pedagogów

• Rodziców Dzieci w spectrum autyzmu

• Wychowawców kolonijnych

• Ratowników wodnych

• Pozostałe osoby pracujące z Dziećmi, chcące poszerzyć swój warsztat pracy

Konferencja oraz Warsztaty odbędą się w przepięknym Hotelu & Spa **** Wieniawa ilość miejsc noclegowych ograniczona wiec zarezerwuj Swoje miejsce już dziś! Kliknij tutaj aby dokonać rezerwacji

Zapraszamy!